16 Aralık 2013 Pazartesi

Rimmel London- Metal Rush/ 80 Purple Reign

Merhabalaar :)
Bu ojeyi tanıtmakta her zamanki gibi tüm bloggerların gerisinde kaldım. Olsun geç olsun güç olmasın napalım :) Sırada Flormar Mirror var onu hemen tanıtacağım canlar merak etmeyin :)

Oje duochrome yapıda. Seride en sevdiğim. Bir iki rengi daha var bende. Mavisindeki duochrome geçişler neredeyse hiç belli değil. Ama bu daha farklı.

(closed place without flash)

Mavi, mor bazen de bordo geçişleri var. Çok hoşuma gittiği için ikinci kez sürmüş halim bu. Şişenin 5 te 1 i bitmiş :D İlk kez bir ojeyi ikinci kez kullanmış oluyorum :)
 (closed place without flash)

 Oje malesef ki zor kuruyor. İlk katta kapatıcılığı iyi değil dalga dalga oluyor ama ikinci katta gördüğünüz duruma geliyor.

(daylight without flash) 

Fırçası yoğun kıllı yassı fırça. He, bu arada malesef ki fırça darbesi yapıyor. Ben çok önemsemesem de önemseyen vardır aranızda. Atlamamak gerek.

(closed place without flash) 

Aslında diğer bloglarda okuduğum kadarıyla siyah ojenin üzerinde de acayip hoş duruyormuş. En yakın zamanda denenesi :)

Purple Reign is a duochrome nail polish which has a blue, purple and a little pinky shimmer. Soo mistic :) This one is two coat, with top coat. A little hard to dry. Application on second coat is good. But it leaves a little brush lines.Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...