14 Ekim 2014 Salı

Flormar Fondöten Fırçası

Selamlar 
Bugün size makyaj severlerin tutkusu fırçalardan bahsedeceğim.
Bu benim aldığım ilk fondöten fırçası idi. Bu konuda yorum yapabilecek deneyimimin olmadığını düşünüyordum. Flormar övüldüğünden midir bilmiyorum bloglarda övgü dolu yazan da gördüğümden gideyim alayım dedim, -pişmanım- Bu firma bana bir gün herhangi bir tanıtım ürünü gönderse dahi sevmediğim şeyi övemeyecem hiç bir zaman kusura bakmayın, bu bloğun amacı bu :D Ki, sağolsunlar bir çöp bile göndermiyorlar. Bilmiyorlar ki onları ben zengin ettim :D Neyse efenim, konuya dönelim direkt.

Fırçanın resmini kirli ve temiz görüntüsü için ayrı ayrı koydum.


Temiz halinin görüntüsü çok güzel çok yumuşak. Bundan bir fondöten süngeri olur diye bekliyorsunuz. Ağzı şeffaf,  fermuarlı bir ambalajın içinde. 

Ama malesef onunla sınırlı diyebileceğim kadar az özelliği var. Temizlemeden bir veya iki kere kullanırsınız en fazla. Çünkü hemen kıllar öbek öbek birleşip inanılmaz derecede fırça izi yapıyorlar. Üzerine pudra geçseniz dahi o yol yol görüntü gitmiyor. 

Beyaz kısmı inanılmaz derecede fondöten-bb krem emiyor. Onu da nerden anladım, sevmediğim çabuk bitirmek istediğim fondötenlerimde kullanıyorum resmen bu fırçayı da ordan. Ürünlerin bununla çok çabuk bittiğini farkettim.

Güzel olan tek yanı çok kıl dökmemesi diyebilirim. He bir de sap kısmı sağlam olduğundan yıkamayla kolay kolay yapışkanı kalkacak gibi görünmüyor.

Bir de üstelik ben daha önce fondöten fırçası da kullanmış bir hatun değilim. Buna rağmen beğenmedim. Bir kıyas yapamıyorum. Sanırım 24.5 lira gibi bir fiyata almıştım ama eğer bir fırçam olsun ömürlük olsun diyorsanız sephoradır efendime söyleyeyim mactir, real techniquesdir bunlar için para vermeniz. Onları da kullanmadım ama meşhur bloggerlar bile kullandığına göre kesin bir tanesi güzeldir en azından. Şimdi ben de fondöten için real techniques expert olanı aldım. Umarım iyidir daha kıyıp da açamadım. Üstelik ben pahalıyken aldım ve hemen sonra indirime girdi. Çok para verdim çok :( 

Makyaja yeni başladım daha far bile süremiyorum. Üniversiteyi bile bir göz kalemi ile bitirdim resmen. Şimdi dank etti makyaj yapmak, bu sefer de elimi attığım kötü çıkıyor. Önerilerinizi bekliyorum :)


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...