17 Mart 2014 Pazartesi

Ritüel de Beaute Siyah Nokta Temizleme Bandı

 Selamlar

Ne zamandır siyah noktalarla başımın belada olduğunu takipçilerim bilir. Peelingler tonikler neler neler denedim. En sonunda ümitli olmayarak Bim'den bu ürünü aldım.


Hiç hatırlamamakla birlikte öyle acayip pahalı bir şey değildi. Piyasadaki burun bantlarından daha uygun bir fiyatı var. 3-4 lira gibi bir şey olması gerekiyor sanırım. Aloe veralı olduğunu söylüyor.

Peelingler de bende faydalı olmadı çok düzenli kullanmama rağmen. Yumurta maskesi de denedim olmadı.Niveanın Diadermine'in vs vs bir çok markanın burun bandını denedim ve söyleyebilirim ki arkadaşlar, denediklerim içinde en başarılısı bu. Diğerleri çekmiyor sanki. Hiç bir sonuç vermiyor, toplamıyor siyah noktaları.Üzerinde yazdığı gibi bire bir uygularsanız bundan alacağınız sonuçtan memnun kalırsınız. Şu şekilde de sonuç veriyor gördüğünüz gibi: 


Önemli olan hava boşluğu kalmayacak şekilde ıslak tene yapıştırmak, kuru elle sabitlemek. Üzerine de bir tonik uygulaması yapılmalı, siyah noktanın iltihabını kurutup açılan gözenekleri kapamak için.

 Geldiği zaman benim kaçırmadığım bir ürün. Kozmik bakıma göre de epilasyon günlerinde alıyorum ki, uzun vadeli faydası olsun. Bitince tekrar alırım, tavsiye de ederim.

6 yorum:

merve aydeniz dedi ki...

aa çok iyi iş çıkarmış alıp denemeli :)

bloguma beklerim bende :)

www.1rimel1allik.blogspot.com/

merve aydeniz dedi ki...

aa çok iyi iş çıkarmış alıp denemeli :)

bloguma beklerim bende :)

www.1rimel1allik.blogspot.com/

msblueblack dedi ki...

izleyicim olursan gelirim tabi, söyleyip kaçmayın öyle hehe :)

kim je hee dedi ki...

Hala var mı ? Ya da siz almaya devam ediyor musunuz? Gittiğimde göremiyorum ara ara gelen bir ürün galiba ama bir türlü bana denk gelemedi :)

gizem sarıca dedi ki...

evet vardı gittiğimde. :) ben aldım bi kez daha ama artık kökten çözüm bulmam gerekiyor sanırım. AHA felan kullanmalıyım galiba. gitmiyor azizim siyah noktalar felan :)

Gözde Mutlu dedi ki...

Bu ürün tedylerde de satiliyor

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...