30 Haziran 2014 Pazartesi

Wet'n Wild Mega Liner Eyeliner

Selamlar :) Bayadır yazmıyormuşum takipçilerimden bunun için özür diliyorum.
Bugün kısaca Wetn'n Wild Mega Linerdan bahsedeyim size.
Şu arkadaş oluyor : 


Kutusunu attım ama çıkarması ölümcül zor olduğu için yırtılmıştı zaten. 
Beğendim mi? Bayıldım. Çok net simsiyah bir çizgi çekiyor kuruduktan sonra akma da yapmıyor. Mat bitirişli.

Tek sevdiğim eyeliner oldu evdeki eyelinerların hepsi fasa fisoymuş dedim.
Böyle aradan bir kaç saat geçtikten sonra gri olmayan bir eyeliner arıyorsanız bu tam size göre. Çünkü ben 6 saat kadar süreyle test ettim, ve eve geldiğimde eyeliner aynen olduğu gibi duruyordu. Sıcakta rimelim bb kremim durmuyor akıyor ama en azından gözümde eyeliner duruyordu. Markasını soran da oldu. Kaşımı doldurup kullandığımda bakışlarıma derinlik katıyor.Benefitin Magic Ink Eyelinerına benzetiliyor fakat kendisini kullanmadığım için o konuda yorum yapamayacağım. Tek yapabileceğim yorum Magic Ink'in Wet'n Wild 'a göre 6 kat fazla fiyat fazlası olduğu :D Bu durumda dupe 'u sayılabilecek bu ürün çok daha mantıklıya geliyor.

Bu eyelinerı sevgili arkadaşım Wintage Witch 'in bloğunda görmüştüm ve gerçekten dediği kadar varmış dedim. Gözleri çok sulanan bir insan değilim, o yüzden bende akma yapmadı onda çok az bir akma yapmış göz sulanmasından ötürü, eğer gözleriniz sulanıyorsa kulağınıza küpe olsun. He bir de, benim göz kapaklarım da yağlı değildir. Yalnız malesef ki dar göz kapaklarına sahip olduğum için gözümü açmamla kapamam arasında fark yok :D Yani aslında hava da almıyor olmasına rağmen gerçekten kalıcılığı iyi.

Çizgileri ince çekmek için ucundaki fırçası baya ince. O yüzden kullanımı rahat ama tek seferde eyeliner çekemiyorsanız ya da eliniz titriyorsa benden tavsiye, nail artta olduğu gibi elinizi bir yere yaslayarak çekmeye çalışın. Mesela bileğiniz yanağınızda olsun böylelikle daha kolay eyeliner çekersiniz.

Tek eksi yanı, malesef ki goodguide da sağlık açısından hiç ama hiç iç açıcı bi rakamı yok kendisinin ama alır mısın tekrar derseniz evet alırım, cilt ürünlerinde bir tık daha dikkatliyim ama amaaannn buna bakamayacağım vallahi artık, böyle böyle delirdik sebastian.

Şuradan puanını görebilirsiniz.

Bendeki duruşu  da şöyle oldu :Kendisini Gratis standından 11 TL ya almıştım. Deneyeniniz oldu mu? Fikrinizi almak isterim.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...